Gmina Terespol: Zawieszone lekcje w szkole w Kobylanach

  • 15.09.2020, 11:03
  • (pc)
Gmina Terespol: Zawieszone lekcje w szkole w Kobylanach
Wczoraj dyrekcja, po uzgodnieniu decyzji z sanepidem, podjęła decyzję o zawieszeniu zajęć w Zespole Szkół im. Orła Białego w Kobylanach. Ma to związek z potwierdzeniem u jednego z pracowników zakażenia koronawirusem.

W poniedziałek, 14 września, dyrekcja Zespołu Szkół im. Orła Białego w Kobylanach po uzgodnieniu z sanepidem podjęła decyzję o zawieszeniu zajęć lekcyjnych w szkole. Jak na razie decyzja dotyczy wtorku 15 września. - Decyzję podjęłam po konsultacji z sanepidem i organem prowadzącym. Ma to związek z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa  u jednego z pracowników szkoły. Informację otrzymałam wczoraj w godzinach popołudniowych, czekam więc na dalsze dyspozycje sanepidu. Dzisiaj jeszcze inspektorzy sanepidu prowadzą czynności epidemiologiczne i wtedy poinformują mnie o dalszych działaniach. Dziś zajęcia w szkole zostały odwołane - informuje dyrektor ZS w Kobylanach, Bożena Konieczka.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe