Fantastyczna impreza w Białej Podlaskiej [GALERIA]

  • 15.09.2020, 12:14
  • (AK)
Fantastyczna impreza w Białej Podlaskiej [GALERIA] Adam Trochimiuk
To była fantastyczna impreza z udziałem 250 biegaczy, jak co roku wiele „działo się” podczas 9. Rodzinnego Pikniku Biegowego Biała Biega w Białej Podlaskiej, organizowanego przez Klub Biegacza Biała Biega i Time2Go pod patronatem Słowa Podlasia.

Zawodnicy rywalizowali w biegu na 5 kilometrów i w Biegu Jubileuszowym na 10 km o Puchar Rektora AWF. W ramach „Lekkoatletyki Dla Każdego” organizowane były biegi dla dzieci i młodzieży na 100 i 400 metrów. – Nasza impreza była planowana w czerwcu, ale ze względu na zagrożenie koronawirusem musieliśmy ją przełożyć – mówi Dariusz Trębicki, prezes Klubu Biegacza Biała Biega. - Trasa prowadziła ulicami miasta, na naszych zawodach pojawili się biegacze z różnych stron Polski. Za rok czeka nas jubileuszowy, dziesiąty Piknik, chcemy go zorganizować „z przytupem”, żeby znowu było słychać o fajnych imprezach organizowanych u nas na wschodzie Polski. 

W biegu na 10 km triumfował Przemysław Dąbrowski (Rzekuń/Kancelaria Prawna Stanisław Domalewski w Mińsku Mazowieckim) z czasem 31 minut i 18 sekund, a wśród pań najlepsza była  Magdalena Pawlak (KB V-MAX Adamów) – 41.12. W biegu na 5 km wygrał Michał Biały (SKB Kraśnik) – 15.51, w rywalizacji kobiet najlepsza okazała się Joanna Andrzejewska (lubelskibiegacz.pl Team) – 20.18.

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia.

 

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe