Biała Podlaska: Wesprzyjmy chore dzieci

  • 16.09.2020, 08:32
  • Anna Chodyka
Biała Podlaska: Wesprzyjmy chore dzieci
Już w niedzielę, 20 września odbędzie się kolejna akcja na rzecz stowarzyszenia „Wspólny Świat” i jego podopiecznych. Każdy też może dołączyć do facebookowej grupy "Licytujemy dla Wspólnego Świata”, gdzie odbywają się licytacje, z których dochód trafia na konto stowarzyszenia. 

Ireneusz Olesiejuk i Ewelina Krekora, właściciele Bar Kebab zdecydowali się pomóc dzieciom cierpiącym na autyzm. Dlatego cały dochód z niedzielnej sprzedaży przeleją na konto stowarzyszenia, a to bezpośrednio wesprze budowę Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem w Białej Podlaskiej.

Sprzedaż fast foodów będzie miała miejsce w Bar Kebab przy ul. Jana III Sobieskiego w Białej Podlaskiej. Pieniądze będzie też można wrzucać do puszek stojących w tym dniu obok kasy. Dodatkowo każde dziecko, którego rodzic kupi kebaba otrzyma watę cukrową gratis. Budka z kebabami będzie otwarta w godz. 12:00-19:00.

Pomóc swoim dzieciom
Inicjatorkami tego wydarzenia są Anna Czernik i Marta Mazur mamy dzieci, które uczęszczają na zajęcia do Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem. - Nasze działania zaczęły się w czerwcu, kiedy utworzyłyśmy grupę na Facebooku, o nazwie "Licytujemy dla Wspólnego Świata”, do której każdy może dołączyć. Dzięki temu udało się dotychczas zebrać 30 tys. zł, które zostaną przeznaczone na dalszy rozwój stowarzyszenia „Wspólny Świat”. W akcję włączyło się wiele firm, ale pomagają też osoby prywatne. Dotychczas były licytowane ciasta, zajęcia w szkole Zameczek, vouchery do restauracji, na masaże, na treningi w siłowni i z trenerami fitness – mówi Anna Czernik. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 15 września

Anna Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe