Magazyn Ligi Okręgowej odcinek 9

  • 23.09.2020, 11:57
  • red.
mlo_9.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Sprawdźcie, jak poradziły sobie nasze drużyny w ostatniej kolejce ligi okręgowej. Przed Wami dziewiąty odcinek MLO.

Na Magazyn Ligi Okręgowej zaprasza jak co tydzień, Mateusz Wojnarowski.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jan
Jan 23.09.2020, 20:31
Beznadziejny ten odtwarzacz jest. Wrzucajcie to na "YOUTUBE"...
Unia
Unia 23.09.2020, 14:00
Kłamstwa, klamastwa i jeszcze raz klamastwa sędziego, co innego po meczu mówił co innego teraz...a to ze zawodnik Terespola złapał go za nogę i ten wyrywając go kopnął ? To chyba od tego się zaczęło. A Dadasiewicz to już był agresywny i bronił młodszych kolegów po tym jak ta naćpana dzicz ruszyła z pięśćmi.
Granica
Granica 23.09.2020, 15:44
Wasz zawodnik podszedł i kopnął leżącego w plecy, wstawił się za nim jeden z naszych zawodników za co został zaatakowany przez resztę Waszych zawodników i złapany przez jednego za szyje i dlatego w przypływie emocji uderzył Waszego zawodnika. Obie strony są dobre, nasza jak i Wasza. A ja nie będę się zniżał do Twojego poziomu, że będę kogoś obrażał bądź bezpodstawnie oskarżał. Nie pozdrawiam.
Ja
Ja 23.09.2020, 15:29
No to "chyba od tego sie zaczelo" czy od tego napewno sie zaczelo?? Jesli chyba od tego to czemu uwazasz ze sedzia klamie , jesli sam nie znasz przebiegu meczu? Zawodnicy lub ludzie związani z Unia zdali Ci relacje jacy to oni pokrzywdzeni byli i teraz ich wybielasz??

Pozostałe