Gmina Czemierniki: Tragiczny finał poszukiwań

  • 23.09.2020, 09:54
  • red.
Gmina Czemierniki: Tragiczny finał poszukiwań
Tragicznie zakończyły się poszukiwania 25-latka z gminy Czemierniki, który zaginął 10 września. Rodzina zgłosiła, że młody mężczyzna po pracy w rodzinnym sadzie, nie dotarł do miejsca zamieszkania. Niestety, jego ciało zostało w poniedziałek odnalezione około 1,5 kilometra od domu. Na razie nieznane są czas i przyczyny śmierci.

Zgłoszenie o zaginięciu 25-latka policja otrzymała 10 września. Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia o zaginięciu policjanci podjęli akcję poszukiwawczą, w której czynnie pomagali strażacy z Państwowej Straży Pożarnej i Ochotnicza Straż Pożarna w Czemiernikach. - Funkcjonariusze przeczesywali okolice miejsca zamieszkania, pobliskie trudno dostępne tereny zielone, las. Docierali do miejsc, w których mężczyzna mógł przebywać, także do rodziny. Przy pomocy płetwonurków zostało sprawdzone koryto rzeki w pobliżu domu. Rozległy, trudno dostępny teren sprawdzony został również za pomocą drona. Prowadzone poszukiwania nie przyniosły jednak rezultatu - relacjonuje st. asp. Piotr Mucha z KPP w Radzyniu Podlaskim.

W poniedziałek, 21 września, w trakcie prowadzonych kolejny dzień poszukiwań ujawniono ciało mężczyzny, prawdopodobnie zaginionego 25-latka. Znajdowało się ono około 1,5 km od miejsca zamieszkania zaginionego.

Na miejscu czynności wykonywane były pod nadzorem prokuratora, decyzją którego ciało zabezpieczone zostało do dalszych badań. Sekcja zwłok pozwoli na dokładne ustalenie czasu i przyczyny śmierci.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe