Międzyrzec Podlaski: Najzdolniejsi z nagrodami burmistrza

  • 24.09.2020, 17:28
  • Paulina Chodyka
Międzyrzec Podlaski: Najzdolniejsi z nagrodami burmistrza UM Międzyrzec Podlaski W tym roku zdecydowana większość nagród trafiła do uczniów i absolwentów Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi i Sportowymi im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Oświatowych nr 3. Tam nagrody i dyplomy 19 września wręczała im dyrektor Jolanta Wolanin
Miasto jak co roku nagrodziło najlepszych uczniów szkół podstawowych. W tym roku nie będzie wielkiej gali rozdania nagród, a młodzież otrzyma je w kameralnym gronie z rąk dyrektorów.

Ze względu na sytuację epidemiczną oraz inne niż zwykle rozpoczęcie roku szkolnego miasto zrezygnowało z organizacji gali wręczenia nagród najlepszym uczniom z miejskich szkół podstawowych. Przypomnijmy, że tradycyjnie odbywało się ono podczas miejskiej inauguracji roku szkolnego. Na szczęście najzdolniejsi zostali wyróżnieni, a nagrody odbiorą z rąk swoich dyrektorów, którzy także rodzicom przekażą listy gratulacyjne.

Biorąc też pod uwagę z jakimi trudnościami w minionym roku szkolnym musiała się borykać młodzież, włączając w to edukację online i niepewną sytuację pandemiczną, należy tym bardziej oddać szacunek młodym ludziom, że podołali przeciwnościom i zdołali mimo wszystko zadbać o rozwój sowich pasji i umiejętności. Burmistrz miasta Zbigniew Kot w tym roku wyróżnił 57 młodych ludzi, do których łącznie trafi ponad 27 tysięcy złotych. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 22 września

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ktokolwiek
Ktokolwiek 25.09.2020, 18:30
Gratulacje

Pozostałe