Biała Podlaska: Prezydent w kwarantannie

  • 24.09.2020, 12:00
  • red.
Biała Podlaska: Prezydent w kwarantannie
W Szkole Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej odnotowano przypadek koronawirusa. Część uczniów i ich rodzin została skierowana na kwarantannę. Wśród nich jest prezydent Białej Podlaskiej, Michał Litwiniuk z rodziną.

- W związku z wystąpieniem przypadku koronawirusa w Szkole Podstawowej nr 9 informuję, że standardową w takich przypadkach decyzją sanepidu jest ta, iż domownicy ucznia klasy, w której przypadek koronawirusa wystąpił, muszą pozostać w kwarantannie domowej. Wśród nich jest również pan prezydent Michał Litwiniuk ze swoją rodziną. Czują się bardzo dobrze. Postępują zgodnie z obowiązującymi procedurami. Pan prezydent pracuje zdalnie w domu - informuje Gabriela Kuc-Stefaniuk, rzecznik Urzędu Miasta Biała Podlaska. 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe