Biała Podlaska: Ewakuacja uczniów "Trójki"

  • 24.09.2020, 14:41
  • red.
Biała Podlaska: Ewakuacja uczniów "Trójki"
Straż pożarna oraz policja ewakuowały dzisiaj uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Białej Podlaskiej. Ma to związek z niepokojącym mailem, z którego wynika, że w szkole został podłożony ładunek chemiczny, który może wybuchnąć. Ewakuowano 250 uczniów, którzy byli w tym czasie na lekcjach. Na miejscu czynności prowadzą służby.

Dzisiaj straż pożarna otrzymała zgłoszenie od sekretarza Szkoły Podstawowej nr 3 w Białej Podlaskiej o niepokojącym mailu. - Treść maila brzmiała "Podłożony jest ładunek chemiczny, który rozerwie wszystkich w promieniu 100 metrów". W związku z tym, na polecenie dyrektora szkoły, ewakuowaliśmy ok. 250 uczniów na teren boiska szkolnego. Dalsze czynności prowadzi policja - informuje rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej, Mirosław Byszuk. Na miejscu wciąż pracują policja i straż pożarna. 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe