Gmina Międzyrzec Podlaski: Purchawka gigant

  • 26.09.2020, 07:46
  • (pc)
Gmina Międzyrzec Podlaski: Purchawka gigant
Niecodziennym znaleziskiem chce pochwalić się nasz czytelnik, Zbigniew Kowalski, który wraz z synem Tobiaszem podczas spaceru, natrafił na prawdziwego grzybowego giganta.

Niecodziennym znaleziskiem chce pochwalić się mieszkaniec miejscowości Manie w powiecie bialskim, Zbigniew Kowalski, który wraz z synem Tobiaszem podczas piątkowego spaceru, 18 września, natrafił na prawdziwego grzybowego giganta. Chodzi o purchawkę, która waży ponad 1 kg. - Widziałem już tę purchawkę dwa dni wcześniej, ale dopiero w piątek, będąc z synem na spacerze zdecydowaliśmy się ją zerwać. Rosła przy samej drodze tuż za leśniczówką w Przyłukach. Możliwe, że widzieli ją też inni ludzie. To prawdziwy gigant. Waży 1,038 kg, jego szerokość to 25 cm, a obwód 82 cm - opowiada nam pan Zbigniew. Znalezisko zawieźli z synem do domu,  a dzieci zapozowały do zdjęć, które publikujemy na łamach Słowa Podlasia.

😉Jeśli chcecie pochwalić się podobnym znaleziskiem na łamach naszego tygodnika, zachęcamy do przesyłania zdjęć na naszego facebooka albo adres mailowy [email protected]

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Siwy
Siwy 27.09.2020, 14:14
Brawo.

Pozostałe