Jabłoń: Będą mieli żłobek

  • 02.10.2020, 10:29
  • (jlk)
Jabłoń: Będą mieli żłobek
Dobiegają końca prace adaptacyjne w budynku Szkoły Podstawowej im. SGO Polesie. Żłobek będzie się mieścił w pomieszczeniach po dawnym gimnazjum.

- Jesteśmy na etapie podpisywanie umów na wykonanie usług na dostawę i montaż wyposażenia sal. Ogłosiliśmy też przetarg na usługę kateringową – mówi Dorota Parafiniuk z UG w Jabłoniu. Placówka zapewni miejsca 25 maluchom. Fundusze unijne zapewniają jej funkcjonowanie przez 2 lata, a więc opieka będzie bezpłatna.

Obecnie trwa rekrutacja, w której pierwszeństwo mają pociechy mieszkanek gminy. Dokumenty należy złożyć do urzędu, w pokoju nr 11 w godz. 7.30-15.30. Więcej informacji pod numerem 83 356 00 06 w. 34. Projekt „Gmina Jabłoń dla Maluszków” jest współfinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Otwarcie żłobka planowane jest na początek listopada.
 

(jlk)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe