Międzyrzec Podlaski: Oceanik już otwarty

  • 02.10.2020, 13:19
  • (pc)
Międzyrzec Podlaski: Oceanik już otwarty
Miejska pływalnia "Oceanik" po kilkumiesięcznej przerwie, spowodowanej pandemią koronawirusa wznowiła swoją działalność.

Pływalnia czynna jest od 28 września. Wszyscy użytkownicy będą musieli zastosować się jednak do nowych zasad sanitarnych. Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji wydał w tej sprawie specjalne zarządzenie.

Obowiązuje m.in. zakaz wstępu osób z objawami infekcji, przede wszystkim dróg oddechowych, zachowanie dystansu 1,5 m od innych użytkowników; maksymalna liczba osób przebywających jednocześnie w strefie płatnej wynosi 40 (oprócz obsługi i ratowników); w przypadku stwierdzenia objawów chorobowych u użytkownika, obsługa umieści taką osobę w odizolowanym pomieszczeniu, wyposażonym w środki ochrony indywidualnej i płyn dezynfekujący, po czym zawiadomi odpowiednie służby. Szczegółowy wykaz zasad sanitarnych dostępny jest na stronie www.mosir.miedzyrzec.pl. Pływalnia będzie czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-22:00, a w sobotę i niedzielę od 8:00 do 22:00.
 

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe