Zmiana trenera w Podlasiu

  • 02.10.2020, 13:21
  • (AK)
Zmiana trenera w Podlasiu Adam Trochimiuk
W najbliższym meczu z Wisłoką Dębica (sobota 3 października, godzina 14, stadion PSW w Białej Podlaskiej) trzecioligowych piłkarzy Podlasia Biała Podlaska nie poprowadzi już trener Władimir Gieworkian.

Białoruski szkoleniowiec odchodzi z Podlasia, jego umowa z bialskim klubem wygasła 30 września i nie została przedłużona. - Wspólnie o tym zdecydowaliśmy. Trener nie wnioskował o przedłużenie umowy, my nie przedstawiliśmy mu nowej - mówi Karol Filipek, prezes MKS Podlasie. - Myślę, że zespół mógł zdobyć jednak kilka punktów więcej w tym sezonie, nie do końca to zmierzało w kierunku, który oczekiwaliśmy. Chyba też brakowało już tej chemii między trenerem a zespołem. Rozstajemy się jednak w dobrych relacjach, życzyliśmy sobie nawzajem z trenerem Gieworkianem powodzenia. W meczu z Wisłoką drużynę poprowadzą dotychczasowy drugi trener Przemek Skrodziuk i asystent trenera Kamil Bartoszuk. Nowego trenera naszej drużyny powinniśmy poznać w przyszłym tygodniu, mamy sporo "CV" od szkoleniowców. Musimy zastanowić się, czy chcemy trenera zupełnie z zewnątrz, z nowym, świeżym spojrzeniem na drużynę, czy jednak takiego z lokalnego podwórka, który ma rozeznanie co do zespołu. 

Więcej w najbliższym, papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia.

 

 

  

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe