Przybywa zakażeń koronawirusem w powiecie radzyńskim

  • 04.10.2020, 14:49
  • (ach)
Przybywa zakażeń koronawirusem w powiecie radzyńskim pixabay.com
Na terenie województwa lubelskiego potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych 102 nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, w tym z Białej Podlaskiej i powiatu radzyńskiego.

Potwierdzone wyniki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 dotyczą:  kobiety w wieku powyżej 60 lat z powiatu radzyńskiego, styczność z przypadkiem potwierdzonym, mężczyzny w wieku powyżej 60 lat z powiatu radzyńskiego, styczność z przypadkiem potwierdzonym, kobiety w przedziale wieku 41-60 lat z powiatu radzyńskiego, styczność z przypadkiem potwierdzonym, mężczyzny w wieku powyżej 60 lat z powiatu radzyńskiego, styczność z przypadkiem potwierdzonym, kobiety w wieku powyżej 60 lat z powiatu radzyńskiego, styczność z przypadkiem potwierdzonym, kobiety w wieku powyżej 60 lat z Białej Podlaskiej, styczność z przypadkiem potwierdzonym, kobiety w wieku powyżej 60 lat z powiatu radzyńskiego, styczność z przypadkiem potwierdzonym, kobiety w wieku powyżej 60 lat z powiatu radzyńskiego, styczność z przypadkiem potwierdzonym, kobiety w wieku powyżej 60 lat z powiatu radzyńskiego, styczność z przypadkiem potwierdzonym, kobiety w przedziale wieku 21-40 lat z Białej Podlaskiej, narażenie nie ustalono – informuje Agnieszka Strzępka rzecznik prasowy wojewody lubelskiego. Dodaje, że do 4 października potwierdzono łącznie 3098 przypadków zakażenia koronawirusem. Odnotowano 2151 ozdrowieńców i zarejestrowano 49 zgonów. Aktualnie 211 osób jest hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem, 8549 poddanych kwarantannie i 297 objętych nadzorem epidemiologicznym.

 

(ach)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe