Covid-19 na Państwowej Szkole Wyższej im. Jana Pawła II

  • 06.10.2020, 12:53
  • (ach)
Covid-19 na Państwowej Szkole Wyższej im. Jana Pawła II PSW/facebook
Na Państwowej Szkole Wyższej sześciu studentów jest zakażonych koronawirusem.

Jak informuje rzecznik Jowita Grochowiec, Covid-19 wykryto u dwóch osób z kierunku pielęgniarstwo i czterech z kierunku fizjoterapia. - Studenci zostali przebadani bo byli kierowani na zajęcia praktyczne, więc testy wykonano profilaktycznie. Po nich okazało się, że mają wynik dodatni. Jednak, studenci w czasie robienia testów i obecnie, po skierowaniu na domową kwarantannę, czują się bardzo dobrze. Nie mają żadnych objawów choroby, żadna z osób nie jest też hospitalizowana. Prewencyjnie grupy, z którymi te osoby miały kontakt, w ramach zajęć, zostały skierowane na kwarantannę i zdalne nauczanie. Po 10 dniach grupy wrócą do stacjonarnego nauczania. Jest to w sumie 17 osób – mówi rzecznik PSW.

(ach)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
V.
V. 06.10.2020, 17:07
No tak...bo po co od początku robić zdalne studia i dbać o bezpieczeństwo swoich studentów. Lepiej narażać ich i ich rodziny, bo wykładowcom ciężko ogarnąć naukę przez internet

Pozostałe