GMINA CZEMIERNIKI: Otworzyli drogę za 11 mln zł

  • 10.10.2020, 08:15
  • (joan)
GMINA CZEMIERNIKI: Otworzyli drogę za 11 mln zł
Z końcem września uroczyście otwarto inwestycję drogową na odcinku Niewęgłosz – Wygnanów. Jej koszt całkowity to ponad 11 mln złotych.

- Inwestycja była realizowana przez powiat radzyński przy udziale finansowym gminy Czemierniki za co bardzo dziękujemy wójtowi oraz radnym gminy. Niemożliwa byłaby jednak jej realizacja bez znacznego wsparcia finansowego z Funduszu Dróg Samorządowych. W tym miejscu składam podziękowania panu wojewodzie na ręce wicewojewody Roberta Gmitruczuka, za przyznanie środków na realizację tej inwestycji – mówił wicestarosta Michał Zając.

Inwestycję otwarto 29 września w obecności wicewojewody Roberta Gmitruczuka, Arkadiusza Filipka, wójta gminy Czemierniki, Marcina Zielińskiego – dyrektora lubelskiego oddziału firmy Strabag, wykonawcy inwestycji, oraz przedstawicieli duchowieństwa, radnych gminy Czemierniki i powiatu radzyńskiego oraz sołtysów wsi, przez które zmodernizowana droga przebiega.
 

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe