Biała Podlaska: Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 5

  • 12.10.2020, 11:38
  • (ach)
Biała Podlaska: Koronawirus w Szkole Podstawowej nr 5 pixabay.com
Jak informuje sanepid, koronawirusa wykryto u ucznia Szkoły Podstawowej nr 5 w Białej Podlaskiej, w związku z tym uczniowie klasy, w której się uczył zostali skierowani na kwarantannę, a także nauczyciele, którzy uczyli tę klasę.

- Jeszcze nie możemy mówić o ognisku, gdyż jest ono potwierdzone, kiedy testy wykażą Covid - 19 przynajmniej u trzech osób - informuje sanepid. Dodaje, że na kwarantannę została skierowana cała klasa i rodziny uczniów oraz piętnastu nauczycieli i ich rodziny.

 

(ach)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Czytelnik
Czytelnik 12.10.2020, 15:14
Szkoda ze nie wspomnieliście o kl 6 też ze szkoły nr 5!!?
Zielona
Zielona 13.10.2020, 04:52
Matka uczennicy z klasy 6 Iza Derko miala kontakt z osobami skazonymi podczas obslugi wesela w siedzibie obiektu Diana.Obslugiwala przyjecie weselne z Obywatelami Francji polskigo pochodzenia.Yen fakt nie byl zgloszony do Sanepidu .Obywatele zFrancji mieli kontakt z. Covit- 19.
NaMózgPada
NaMózgPada 14.10.2020, 10:47
Te wesela to jakaś paranoja, egoiści, tylko po to by zapić w wieczór mordę. Nie mam pretensji do tej Pani bo to jej praca ale Ci co to organizowali. Jeszcze ludzi z zagranicy pozapraszać, no mistrz.
Mama
Mama 12.10.2020, 12:02
Powinni zamknąć szkoły, bo nie tylko dzieci chorują i nawet nauczyciele, już 2 z nich zmarło. Jeszcze troche a nie bedzie komu uczyć
Aniqa
Aniqa 12.10.2020, 16:25
Będzie pani siedziała z moimi dziećmi??? Bo ja zaczęłam pracę i nie mam zamiaru iść na wolne bo mi nikt nie da ...i pieniędzy też mi nikt nie da za siedzenie w domu
Ja
Ja 12.10.2020, 12:51
Pani Mamo, wiara we wszystko co pisze i donosi prasa to naiwność. Osoby te zmarły tak naprawdę na inne choroby współistniejące, a koronawirus jest tak samo groźny jak zwykła grypa.
Pozdrawiam
Wiremjanusz
Wiremjanusz 12.10.2020, 13:57
Jak masz krzywy mur i dołożysz cegłę to może się zawalić.
Tak samo z chorobami, jedna więcej i lipa.
Ty
Ty 12.10.2020, 13:37
Ja co to za różnica?? Jakby nie złapali koronawirusa to nie umarliby.... I tym jaki jest groźny nie wiedzą jeszcze do końca największe autorytety w dziedzinie wirusologii, ale widzę że mamy największy autorytet na naszym bialskim podwórku, czekamy więc na Nobla w 2021 dla Ja 😂😂😂

Pozostałe