Gmina Janów Podlaski: Remont ulic

  • 12.10.2020, 14:37 (aktualizacja 12.10.2020, 14:42)
  • Paulina Chodyka
Gmina Janów Podlaski: Remont ulic Paulina Chodyka
Zamiast błota i kurzu mieszkańcy mogą bezpiecznie jeździć po nowiutkiej nawierzchni z kostki brukowej. W Janowie Podlaskim, po remoncie, oddano do użytku dwie ulice, które znajdują się w strefie zamieszkania.

Zakończyła realizacja projektu „Budowa dróg gminnych nr 100127L – ulica Jana Łosowicza, nr 100128L – ulica Cicha wraz z kanalizacją deszczową oraz przebudową linii telefonicznych i linii energetycznych”. Całkowita wartość inwestycji to 1 849 164, 40 złotych, a dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych to  924 582 zł. – Cieszę się, że oddajemy do użytku nową nawierzchnię na dwóch ulicach o łącznej długości 718 metrów. Wyłożone zostały kostką brukową, wykonana została też tutaj kanalizacja burzowa. Mieszkańcy czekali na tę inwestycję kilkanaście lat, bardzo się cieszę, że udało się ją zrealizować za naszej kadencji. Jest to piękne miejsce, ale brakowało tutaj tej drogi, która jest bardzo ważnym elementem we współczesnych czasach. Podkreślmy, że drogi znajdują się w strefie zamieszkania, dlatego liczę na odpowiedzialność kierowców, by było tutaj bezpiecznie – mówi wójt Leszek Chwedczuk.
 

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe