Parczew: Wyjątkowy sukces Grażyny Matejczuk

  • 23.10.2020, 13:46
  • (TWA)
Parczew: Wyjątkowy sukces Grażyny Matejczuk
Podopieczna Warsztatów Terapii Zajęciowej w Parczewie zajęła drugie miejsce w etapie wojewódzkim konkursu plastycznego Sztuka Osób Niepełnosprawnych. Będzie reprezentowała region w finale krajowym.

Konkurs pod hasłem „Tajemnica mojej wyobraźni” zorganizował Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Wpłynęło ponad 140 prac plastycznych z około 30 placówek z województwa lubelskiego.

- Jak zapewniają organizatorzy, poziom artystyczny i techniczny był bardzo wysoki. Nagrodzone prace zostały przekazane do Ogólnopolskiego etapu konkursu w Warszawie, gdzie będą oceniane przez Centralną Komisję Konkursową – informuje Anna Nowińska z Caritas Diecezji Siedleckiej. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 20 października

(TWA)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe