Mistrzostwa na medal

• 23.10.2020, 23:32
  • (AK)
Mistrzostwa na medal Virtus Łomazy
Na medal spisali się reprezentanci naszych klubów w mistrzostwach Polski juniorów i seniorów w taekwondo w Ciechanowie.

W juniorskiej rywalizacji najlepiej wypadli Anastazja Stanilewicz z Akademii Taekwon-Do Virtus w Łomazach, która wywalczyła złoto w walkach w kategorii wagowej -60 kilogramów oraz Michał Mil z MKS Żak Biała Podlaska, złoty medalista w układach 5-1 kup.

Karolina Podkańska z Virtusa zdobyła srebro w walkach w kategorii -55 kg, a z reprezentantów UKS Hwa-Rang Janów Podlaski w walkach w kategorii -45 kg srebrny medal wywalczyła Natalia Toczyńska. Wśród zawodników Radzyńskiego Sportowego Centrum Taekwon-Do w walkach brąz przypadł w kategorii -45 kg Aleksandrze Kopiś i w kategorii +65 Dominice Andryszczyk.

Dwukrotnie na podium w mistrzostwach Polski seniorów stawała reprezentantka radzyńskiego klubu, Natalia Olszak. Nasza zawodniczka wywalczyła dwa brązowe medale - w walkach w kategorii do 68 kilogramów oraz w testach siły.