Terespol: Nowy portal

  • 24.10.2020, 11:18
  • (ach)
Terespol: Nowy portal
W mieście powstaje nowy portal kulturalny. Jego celem jest promocja lokalnych artystów, działaczy i regionalistów.

Terespolska Platforma Kultury - to wyjątkowy serwis, który tworzą dziennikarze-wolontariusze, pod opieką redakcyjną Miejskiego Ośrodka Kultury w Terespolu. MOK szuka właśnie chętnych osób, które chciałyby przeprowadzać wywiady, zbierać informacje o lokalnych artystach i twórcach i publikować je na TPK.

Na wolontariuszy czekają warsztaty i szkolenia, dzięki którym zdobędą cenna wiedzę dziennikarską. Kontakt: ul. Sienkiewicza 27, 21-550 Terespol,  (+48) 83 375 22 65, +48 507 170 018; [email protected]

- Wspólnie z powstałą wolontariacką grupą młodzieży będziemy docierać do rodzimych artystów, regionalistów i aktywistów tworząc o nich reportaże – informuje MOK Terespol.

(ach)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe