Powiat radzyński: Oto taneczne diamenty

  • 24.10.2020, 12:00
  • (joan)
Powiat radzyński: Oto taneczne diamenty Szkoła Tańca i Gimnastyki Diament Radzyń Podlaski/Facebook
Zawodniczki Szkoły Tańca i Gimnastyki Diament Radzyń Podlaski powróciły z zawodów fitness w Gdańsku z przysłowiową tarczą.

Laura Kowalik zajęła XI miejsce rywalizując w swojej kategorii z 25 zawodniczkami, Karolina Wierzchowska - XI miejsce na 31 zawodniczek w swojej kategorii, Karolina Łobacz - XI miejsce na 32 zawodniczki w jej kategorii. To wyniki radzyńskich zawodniczek w ramach Mistrzostw Starego Kontynentu.

W Mistrzostwach Polski Milena Rola zajęła III miejsce, Hanna Bogutyn i Karolina Łobacz - IV miejsce, Gabriela Wierzbicka - V miejsce, Laura Kowalik i  Karolina Wierzchowska - VI miejsce, Ania Koczkodaj - VII miejsce. W kategorii różne formy tańca nasza formacja taneczna zajęła IV miejsce. Przygotowanie do konkursów dziewczyny zawdzięczają Annie i Markowi Łobacz.

Parą pokazową w czasie zawodów byli natomiast Paulina Łobacz i Michał Koczkodaj, którą do pokazu przygotował Sebastian Trochymiuk.

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe