Powiat łosicki: Dostali ponad milion złotych na drogę

  • 24.10.2020, 12:03
  • Joanna Gąska
Powiat łosicki: Dostali ponad milion złotych na drogę
Ponad milion złotych dofinansowania z Funduszu Dróg Samorządowych otrzymał powiat na przebudowę drogi na odcinku Krzywośnity-Liwki Szlacheckie. Inwestycja poprawi bezpieczeństwo mieszkańców, a także podniesie komfort ich życia.

Dzięki pieniądzom z Funduszu Dróg Samorządowych uda się wyremontować 1,5 km odcinek drogi powiatowej. Stosowną umowę z wicewojewodą mazowieckim Sylwestrem Dąbrowskim podpisali starosta Barbara Michoń i wicestarosta Stefan Iwanowski.

Kwota dofinansowania wyniesie 1 192 977,77 zł i pozwoli zrealizować przebudowę drogi powiatowej Próchenki-granica województwa-(Łuby)-granica województwa (Krawce)-Mostów-Krzywośnity-Huszlew na odcinku Krzywośnity-Liwki Szlacheckie. Inwestycja była zakwalifikowana przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki na listę rezerwową projektów do dofinansowania z FDS, jednak ostatecznie udało się pozyskać potrzebne na remont pieniądze. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 20 października

Joanna Gąska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe