Gmina Międzyrzec Podlaski: Termomodernizacja szkół zakończona

  • 27.10.2020, 14:50
  • Paulina Chodyka
Gmina Międzyrzec Podlaski: Termomodernizacja szkół zakończona UG Międzyrzec Podlaski
Zakończono prace termomodernizacyjne budynków szkół podstawowych na terenie gminy. Remonty placówek w Rzeczycy i Halasach kosztowały łącznie ponad 5 milionów złotych.

Międzyrzecki samorząd zakończył właśnie realizację części projektu pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynków szkół z terenów gminy Międzyrzec Podlaski”. Głównym jego celem jest poprawa jakości środowiska naturalnego na terenie samorządu, co ma wpłynąć na wzrost jakości życia lokalnej społeczności oraz zwiększenie konkurencyjności obszaru.

Dodatkowo zadanie zakłada również zoptymalizowanie działań zwiększających efektywność energetyczną sektora publicznego, łagodzenie zmian klimatu poprzez ograniczenie emisji zanieczyszczeń do atmosfery oraz zwiększenie wykorzystania energii pochodzącej z odnawialnych źródeł. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 27 października

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe