Powiat parczewski: Wydają miliony żeby było ładnie i oszczędnie

  • 30.10.2020, 16:45
  • (TWA)
Powiat parczewski: Wydają miliony żeby było ładnie i oszczędnie
Rozstrzygnięto przetarg na termomodernizację budynku Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Parczewie. 

W ubiegłym tygodniu wykonawca zwiózł niezbędny sprzęt. Projekt przewiduje ocieplenie stropu, poddasza, stropodachu, ścian zewnętrznych, a także dachu hali sportowej, stropodachu łącznika, wymianę okien, drzwi zewnętrznych oraz instalacji centralnego ogrzewania.

- Celem jest ochrona i poprawa stanu środowiska naturalnego. Poprawa efektywności energetycznej w budynkach użyteczności publicznej przyczyni się także do podwyższenia jakości i warunków życia mieszkańców. Termomodernizacja budynku obniży koszty jego ogrzania, a to przełoży się na podniesienie jakości wypełniania zadań powiatu wobec społeczności w zakresie ochrony środowiska i przyrody – tłumaczy wicestarosta Artur Jaszczuk. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 27 października

(TWA)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe