Biała Podlaska: Cmentarz parafialny dziś otwarty do północy

  • 30.10.2020, 17:56
  • red.
Biała Podlaska: Cmentarz parafialny dziś otwarty do północy
Otrzymaliśmy wiadomość od zarządu cmentarza parafialnego w Białej Podlaskiej, że w związku z decyzją rządu o zamknięciu od jutra do poniedziałku, 2 listopada, wszystkich nekropolii w Polsce, cmentarz parafialny w Białej Podlaskiej będzie dziś otwarty do północy.

Zarząd cmentarza parafialnego, znajdującego się pomiędzy ulicami Nową, Janowską a al. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej poinformował, że w związku z decyzją rządu o zamknięciu w nadchodzący weekend (od jutra, 30 października do poniedziałku 2 listopada włącznie) wszystkich nekropolii w Polsce, dziś bialski cmentarz będzie otwarty do północy, by każdy kto zechce w tym czasie odwiedzić groby bliskich miał na to szansę.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe