Sarnaki: Złamał przepisy i zastraszał emeryta

  • 01.11.2020, 11:58
  • Joanna Gąska
Sarnaki: Złamał przepisy i zastraszał emeryta
Emeryt przypomniał rosłemu osiłkowi o obowiązku noszenia maseczki. Gdyby nie kamery na stacji paliw, przypłaciłby to utratą zdrowia. 

Mieszkaniec Sarnak, w godzinach wyznaczonych dla seniorów dokonywał zakupów na miejscowej stacji paliw. W środku znajdował się też inny kupujący - rosły mężczyzna w sile wieku. - Kiedy zwróciłem mu uwagę, że powinien założyć maseczkę zostałem wyśmiany - opowiada senior.

Kiedy emeryt wyjął telefon by uwiecznić podobiznę agresora oraz numery rejestracyjne auta którym przyjechał, ten zagroził mu pobiciem. Zapędy osiłka ostudziła obecność kamer na budynku. Dlatego wsiadł do auta i odjechał. Zadeklarował jednak, że jeszcze się ze starszym panem policzy.

Pokrzywdzony zadzwonił na policję i poprosił o przyjazd patrolu. Usłyszał jednak, że to on ma przyjechać i złożyć zawiadomienie. - To jest jakiś absurd! Wezwałem pomoc. Przecież tu mogło dojść do tragedii. Gdyby nie monitoring to ja nie wiem co ten człowiek by zrobił – zżyma się. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 27 października

Joanna Gąska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Auto Mix
Auto Mix 02.11.2020, 20:52
I bardzo dobrze! Jak mamusia nie zdołała wychować, to każdy powinien pomóc. Zwraca człowiek uwagę - to nie jest powód do kpin i ataku.
Waldi
Waldi 02.11.2020, 17:24
No iwez człowieku tu w spokoju wyjdź, jak nie pis to jeszcze dziadek pisowski ci przypomni w jakim to się kraju żyje masakra. A gdzie jest na to prawo panie dziadku, to brzmi tak samo jakby Panu zabronili wejść do własnego domu bez odpowiednich butów muzgi już wam całkiem wyprało
Jola
Jola 01.11.2020, 22:15
Na stacji paliw nie ma godzin seniorów to jest raz druga sprawa nie wpierdziela cie się kto ma nosic maseczkia kto nie jeszcze wy emeryci.. Pisowcy z bożej łaski.. Zajmijcie się różańcem
Tag
Tag 01.11.2020, 19:29
Ohoo ktoś tu kiedyś kariere robił za komuny..
Hmmm
Hmmm 01.11.2020, 17:31
Nie słyszalem żeby reaktywowali ORMO, czego chciał ten dziadek od normalnego człowieka? Nie ma ustawy maseczkowej, a rozporządzenie jest niezgodne z obowiązującym prawem. No ale jak się wierzy bez zastanowienia w TV, no cóż....

Pozostałe