Biała Podlaska: Autobusy pojadą zgodnie z "wakacyjnym" rozkładem

  • 06.11.2020, 10:16
  • (pc)
Biała Podlaska: Autobusy pojadą zgodnie z "wakacyjnym" rozkładem
Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej informuje, że od 9 listopada autobusy w naszym mieście będą jeździć zgodnie z wakacyjnym rozkładem.

Miejski Zakład Komunikacyjny w Białej Podlaskiej informuje, że od poniedziałku, 9 listopada, autobusy w naszym mieście będą jeździć zgodnie z wakacyjnym rozkładem. Godzin przyjazdów i odjazdów należy szukać w czwartej rubryce pod nazwą "dni robocze wolne od nauki". Ma to związek z wprowadzeniem od tego dnia nauki zdalnej dla wszystkich uczniów na terenie kraju. 

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zmartwiony
Zmartwiony 06.11.2020, 23:34
Przecież autobusami nie jeżdżą tylko uczniowie , ludzie do pracy też. Więc zamiast promować MZK to najlepiej ukrócić i zwolnić ludzi. Bo przecież urzędnicy jeżdżą autami. Gdyby parkingi były płatne to by się urzędnicy dowiedzieli co to MZK nieprawdaż?

Pozostałe