Międzyrzec Podlaski: "Stokmetki" - nielegalne półmetki zakrapiane alkoholem

  • 06.11.2020, 11:07
  • Anna Chodyka
Międzyrzec Podlaski: "Stokmetki" - nielegalne półmetki zakrapiane alkoholem
W Międzyrzecu Podlaskim, na stoku, młodzież urządza nielegalne półmetki. Zdjęcia z imprez, na których nie brakuje alkoholu krążą w sieci. Początkowo wszyscy mogli obejrzeć, to co się działo w czasie mocno zakrapianych spotkań, gdyż utworzone na facebooku wydarzenie było publiczne. Obecnie młodzi są ostrożniejsi i choć nadal skrzykują się poprzez popularny portal, robią to tworząc „prywatne strony” z dostępem dla wybranych osób. 

Jak podkreśla Arkadiusz Myszka dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Międzyrzecu Podlaskim, organizacja jakiejkolwiek imprezy przy ul. Zahajkowskiej w Międzyrzecu Podlaskim wiąże się z tym, że należy otrzymać na to zgodę zarządzanej przez niego instytucji.

- Po zdarzeniu, jakie miało ostatnio mieliśmy bardzo dużo sprzątania, a chodzi o to, by miejsce służyło wszystkim. Po czymś takim nie najlepiej się wypoczywa w warunkach, jakie tam zastaliśmy. Stąd, musimy reagować. Zgłosiliśmy sprawę policji, gdyż na facebooku wydarzenie było dla wszystkich dostępne i każdy mógł zobaczyć licznie zgromadzoną młodzież - tłumaczy. Dodaje też, że nie było ciężko dotrzeć do organizatorów tej imprezy. – To, co udało nam się ustalić przekazaliśmy policji, gdyż uważam, że uczestników zabawy trzeba dyscyplinować. Po jednym z weekendów miejsce wyglądało jakby przeszedł przez nie totalny huragan. Znaleźliśmy butelki po alkoholu, pudełka po pizzy i wiele, wiele innych śmieci – mówi dyrektor MOSiR w Międzyrzecu Podlaskim. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 3 listopada

Anna Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Balanga
Balanga 02.03.2021, 10:41
Dali *** miodu
Bezdomny
Bezdomny 08.11.2020, 12:14
Jest szlaban to go zamykać, przez te towarzystwo nie mam gdzie spać, zero spokoju... jeszcze żeby butelki zostawili zwrotne to rozumiem ale bez zwrotne ? CHAMY
Ostry Cyc
Ostry Cyc 07.11.2020, 17:24
Można się bawić ale czy tak ciężko po sobie posprzątać? Sam dużo imprezuje i nie raz zdarzało się w plenerze... 2 worki na śmieci pakuje się butelki i pod kontenery stawia? Serio to takie trudne? Nikt by nikomu zabawy nie zabraniał i policji nie wzywał.... Na odciętym filmie nawet sprzątałem... Ludzie myślenia trochę!
kamil
kamil 08.11.2020, 10:59
Za karę za ten syf co zostawili przez pół roku raz w tygodniu powinni sprzątać teren jeziorek.
Amanda
Amanda 06.11.2020, 22:15
Wikary nasz się lepiej zabawia
User
User 07.11.2020, 23:18
Sam ze sobą? Czy może z ministrantem?😀
Grzegorz b
Grzegorz b 06.11.2020, 17:26
I dobrze szkoda juz komuś niech sie czymś pożytecznym zajmą a. nie tym
Tt
Tt 06.11.2020, 14:26
Mlodziez musi sie bawic. Ale pozadku trzeba ich nauczyc.
Alior
Alior 06.11.2020, 22:59
Pozadku? Chodziło o porządek? Może ty niczego nie ucz lepiej...

Pozostałe