Powiat radzyński: Spomlek przyznał kolejne stypendia

  • 07.11.2020, 11:40
  • (joan)
Powiat radzyński: Spomlek przyznał kolejne stypendia
Program stypendialny Spomleku, dla dzieci członków mleczarni, powiększył się o kolejne cztery osoby. Dwoje stypendystów pochodzi z powiatów parczewskiego i bialskiego.

- O wsparcie finansowe, podobnie jak w ubiegłych latach, mogły ubiegać się dzieci członków spółdzielni, których średnia ocen ze studiów za poprzedni rok nie była niższa niż 4.0. Dodatkowe kryterium stanowią osiągnięcia na polu naukowym, artystycznym i sportowym oraz działalność społeczna, np. wolontariat lub członkostwo w organizacjach pozarządowych – informuje Aneta Mostowiec, rzecznik prasowy SM Spomlek. - W tym roku stypendia przyznane zostały czwórce studentów, którzy otrzymają po 500 zł miesięcznie.

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 3 listopada

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe