Gmina Międzyrzec Podlaski: Wielki awans gminy

  • 08.11.2020, 10:43
  • (pc)
Gmina Międzyrzec Podlaski: Wielki awans gminy
W rankingu "Liderzy inwestycji" Pisma Samorządu Terytorialnego "Wspólnota" samorząd zajął 186 miejsce wśród 1537 sklasyfikowanych gmin wiejskich w Polsce.

Gmina na przestrzeni lat 2015-2020 awansowała w klasyfikacji o 800 miejsc. Ogólnopolski ranking inwestycyjny jest corocznie przygotowywany przez naukowców Uniwersytetu Warszawskiego.

Badanie pokazuje samorządy o najwyższych wydatkach na inwestycje w infrastrukturę techniczną w przeliczeniu na jednego mieszkańca. 

Uwzględniane są również wydatki ponoszone z funduszy własnych przez spółki komunalne. Oficjalne ogłoszenie wyników rankingu „Liderzy inwestycji” odbyło się podczas VII Samorządowego Forum Kapitału i Finansów w Warszawie.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe