Kodeń: Nocny pożar Domu Pielgrzyma [aktualizacja]

  • 12.11.2020, 08:57 (aktualizacja 12.11.2020, 10:05)
  • red.
Kodeń: Nocny pożar Domu Pielgrzyma [aktualizacja] oblaci.pl
Dzisiaj w nocy doszło do pożaru Domu Pielgrzyma w Kodniu. Spaleniu uległ dach i poddasze budynku. Straty oszacowano wstępnie na milion złotych. W akcji gaśniczej brało udział 43 strażaków.

Dzisiaj ok. godz. 1:00 doszło do pożaru budynku Domu Pielgrzyma w Kodniu. - Zgłoszenie o pożarze domu pielgrzyma w Kodniu otrzymaliśmy przed godz.1:00. Na miejscu okazało się , że ogniem objęte są dach oraz poddasze budynku. Na miejscu pracowało 10 zastępów straży pożarnej. Akcja gaśnicza trwała około 5 godzin - informuje bryg. Mirosław Byszuk, rzecznik Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Białej Podlaskiej. W działaniach gaśniczych brali udział strażacy z okolicznych jednostek OSP, JRG Małaszewicze i JRG Biała Podlaska.. Łącznie z ogniem walczyło 43 strażaków, w akcji użyto drabiny i podnośnika. - Po przeszukaniu budynku na szczęście okazało się, że nikt nie ucierpiał. Straty materialne są jednak bardzo duże. Płonęła bowiem nowa część Domu Pielgrzyma. Całkowitemu spaleniu uległ dach i częściowo poddasze budynku. Wstępnie oszacowano je na około milion złotych - dodaje rzecznik straży pożarnej. Na razie nieznana jest przyczyna pożaru. 

Zdjęcia pochodzą ze strony www.oblaci.pl

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Podlasianka
Podlasianka 11.12.2020, 07:44
Jak Bóg niektórych mierzi. Aż żal ludzi bo nawet nie mają pojęcia że są marionetkami w rękach czarnego. A z Bogiem wojować to już.......
Don Stanislawo
Don Stanislawo 13.11.2020, 18:17
A czy za ten spalony budynek można wziąść kasę z ubezpieczalni i jednocześnie prowadzić zbiórkę na odbudowę tego budynku? Czyli zbierać od ludzi kasę? Bo jak tak to to bardzo dobry interes. Ubezpieczalnia wypłaci kasę i jeszcze od ludzi można wyżebrać. Można podwójnie zarobić. Ubezpieczyciel zapłaci i jeszcze od naiwnych ludzi można żebrać. Mam jeszcze pytanie kiedy wprowadza kwarantannę w kościołach w Polsce. Znaczy kiedy pozamykają kościoły i będzie zakaz wstępu do kościołów aby nie przenosić zarazy koronawirusa.
podpis
podpis 28.11.2020, 21:34
Jeszcze będziesz żebrał o księdza. Poczytaj o ostatnich dniach Kiszczaka
Scooby-Doo
Scooby-Doo 13.11.2020, 00:35
Ktoś tam urzędował, bo okna dachowe są otwarte. Chyba nie zrobili tego strażacy, a oblatów zbudziły syreny.
Mamy zagadkę

Pozostałe