Gmina Podedwórze: Po reorganizacji potrzebni specjaliści

  • 20.11.2020, 16:15
  • (TWA)
Gmina Podedwórze: Po reorganizacji potrzebni specjaliści pixabay.com
Wójt poszukuje kandydata na stanowisko kierownika referatu inwestycji i rozwoju. Ta oferta pracy wiąże się z przeprowadzoną przez nią reorganizacją urzędu.

Do tej pory w samorządzie były pojedyncze stanowiska pracy oraz wójt i sekretarz. Jednak w wyniku reorganizacji urząd podzielono na referaty, ale nie w każdym dotychczas zatrudnioną osobę można było powołać na funkcję kierownika. Problem ten pojawił się w nowo utworzonym referacie inwestycji i rozwoju. W ubiegłym tygodniu ogłoszono więc nabór na to stanowisko.

- Pozyskujemy środki zewnętrzne i realizujemy coraz więcej inwestycji. Potrzebujemy pracownika, który będzie obsługiwał te zadania. Próbowaliśmy wspierać się stażystami, ale zanim wdrożą się w ogrom obowiązków i wiedzy, minie sporo czasu. Tymczasem gmina już teraz potrzebuje kogoś z doświadczeniem. Mam nadzieję, że uda się znaleźć taką osobę – mówi wójt Monika Mackiewicz-Drąg.

(TWA)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe