Parczew: Przestraszyli się epidemii

  • 25.11.2020, 13:37
  • Tomasz Wachulski
Parczew: Przestraszyli się epidemii
Tylko jedna wolontariuszka była zdecydowana na spotkania z rodzinami zgłoszonymi do obdarowania. To zdecydowanie za mało. Lider akcji na rejon parczewski zrezygnował z organizacji Szlachetnej Paczki.

We wrześniu informowaliśmy, że po rocznej przerwie Parczew ponownie włącza się do akcji. Nowy lider na ten rejon na początek chciał obdarować przynajmniej kilka rodzin. Spodziewał się bowiem, że początki mogą być trudne, dlatego mierzył siły na możliwości.

Nie sądził jednak, że zabraknie mu ludzi do pracy. Do pomocy w akcji zgłosiło się wprawdzie około 20 osób. Gdy jednak zbliżał się czas wyruszenia do zgłoszonych rodzin, aby sprawdzić, czy spełniają kryteria do obdarowania, wolontariusze jeden po drugim zaczęli rezygnować z udziału w akcji. Tłumaczyli to obawami o swoje zdrowie. Bali się, że mogą się zarazić koronawirusem. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 24 listopada

Tomasz Wachulski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe