Dlaczego warto zamówić okna wraz z montażem?

  • 25.11.2020, 19:34
  • Artykuł sponsorowany
Dlaczego warto zamówić okna wraz z montażem?

Decydując się na zakup okien do nowego domu lub wymianę starych w mieszkaniu, należy również zastanowić się nad tym, czy warto od razu u producenta zlecić także montaż. W większości przypadków takie rozwiązanie jest znacznie korzystniejsze niż poszukiwanie ekipy fachowców na własną rękę.

Wybierając stolarkę okienną wraz z profesjonalnym montażem okien, otrzymujemy najczęściej znacznie niższą cenę niż podczas zakupu produktów w jednej firmie i zlecenie montażu w drugiej. Zamawiając okna Kraków z montażem, będziemy mogli liczyć także na niższą stawkę VAT.

Okazuje się, że podczas zamawiania okien wraz z montażem w jednej firmie, możemy bardzo dużo zaoszczędzić. Na terenie naszego kraju w przypadku zakupu tylko samych okien stawka podatku VAT będzie wynosiła 23%. Natomiast w przypadku gdy zdecydujemy się na zakup stolarki okiennej wraz z usługą montażu, stawka VAT wyniesie zaledwie 8%.

Jest to znacząca różnica dla inwestora, zwłaszcza w takiej sytuacji, gdy kupowane są okna wysokiej jakości lub dodatkowo posiadające specjalne wyposażenie i różne funkcjonalności. Warto więc zawsze przy składaniu zamówienia doinformować się czy zostanie w naszym przypadku zastosowana niższa wartość podatku VAT.

Czy ekipa montażystów może popełnić błędy podczas wstawiania nowych okien?
Niestety, ale bardzo często okazuje się tak, że klienci, którzy zdecydowali się na wybór firmy do montażu okien, zatrudniającej niedoświadczonych pracowników musieli wykonywać wiele poprawek, ponieważ okna zostały niewłaściwie zamontowane.

Nawet najwyższej jakości stolarka okienna nie będzie służyć bezawaryjnie przez wiele lat, gdy zostanie wstawiona w nieprawidłowy sposób. Montaż wykonany przez pracowników bez doświadczenia może doprowadzić do problemów z otwieraniem i zamykaniem okien oraz ich nieszczelności.

Szukanie więc najtańszej ekipy do wstawienia okien może doprowadzić do tego, że stolarka zacznie przeciekać, generować wysokie straty ciepła, a nawet wypaczać się. Zlecając więc takie czynności, należy kierować się zupełnie innymi czynnikami niż tylko najniższą ceną czy szybką realizację usługi.

Bardzo ważne jest również to, że prawidłowy montaż okien powinien być wykonany zgodnie z instrukcją producenta. Zamawiając więc montaż wraz z zakupem okien, będziemy mieli pewność, że specjaliści doskonale znają instrukcje i przeprowadzą wszystkie czynności zgodnie z zaleceniami.

Gdzie w Krakowie można zamówić okna PCV wraz z montażem?
Wysokiej jakości okna z montażem w Krakowie można zamówić w działającej od wielu lat firmie Novobudowa. Kompleksowe zamówienie będzie obejmować profesjonalny pomiar stolarki okiennej, wybór odpowiedniego sposobu mocowania, jego rodzaj oraz umiejscowienie względem muru.

Jest to rozwiązanie najwygodniejsze i najbezpieczniejsza dla inwestora, ponieważ otrzyma on wieloletnią gwarancję satysfakcji, dzięki czemu ma pewność, że wszystko zostało przeprowadzone prawidłowo, i w razie jakichkolwiek problemów będzie mógł skorzystać bezpłatnego serwisu, aby dokonać naprawy lub wymiany okien na nowe.

Zamawiając okna z montażem w firmie Novobudowa klient otrzymuje:
•    bezpłatny pomiar przez fachowca, dzięki czemu zyskuje pewność, że zamówione okna będą idealnie pasować,
•    inwestor może skorzystać z porady ekspertów. Wykwalifikowani pracownicy służą doradztwem i pomagają w doborze najlepszego rozwiązania do ich domu lub biura firmy,
•    produkt zostanie idealnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań w zakresie parametrów użytkowych, jak i estetyki,
•    montaż wykona wykwalifikowana ekipa specjalistów z doświadczeniem,
•    oprócz standardowego wstawienia okien, klient może również poprosić o montaż trójwarstwowy, inaczej mówiąc ciepły montaż.


Firma Novobudowa oferuje montaż okien w Krakowie oraz na terenie całej małopolski. Klient otrzymuje dodatkowo profesjonalne uszczelnienie stolarki okiennej od strony zewnętrznej i wewnętrznej. W tym celu stosuje się specjalne warstwy termoizolacyjne, składające się z: folii paroizolacyjnej, powłok uszczelniających, folii EPDM oraz multifunkcyjnych taśm rozprężnych.

Artykuł sponsorowany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe