Nasz reprezentant wśród najlepszych w kraju

  • 27.11.2020, 17:07
  • (AK)
Nasz reprezentant wśród najlepszych w kraju Maciej Konieczny
Pomimo trudnego czasu także dla sportowców ze względu na zagrożenie koronawirusem reprezentanci sportów walki z naszego regionu świetnie radzą sobie na krajowej arenie. Jednym z nich jest Paweł Konieczny z Bialskiego Klubu Karate Kyokushin.

Nasz zawodnik wywalczył trzecie miejsce w mistrzostwach Polski juniorów w karate kyokushin w Zielonce. Trenujący od dziesięciu lat karate kyokushin Paweł rozpoczął też od marca równolegle treningi kickboxingu w klubie Fight Point w Białej Podlaskiej. Ciężkie treningi, obozy i sparingi miały na celu jak najlepsze przygotowanie go do mistrzostw Polski w kickboxingu w Starachowicach w formule low kick, w których bialski sportowiec zajął doskonałe trzecie miejsce.

Kolejnym wyzwaniem dla Koniecznego były mistrzostwa Polski w formule K1 w Ełku. Również tu nasz fighter wywalczył trzecie miejsce. Tym większe to sukcesy, że obecna sytuacja nie jest łatwa i powoduje, że plany treningowe muszą być często improwizowane. Trudno jest się przygotować do konkretnej imprezy, gdy często terminy zawodów są przenoszone albo w ostatniej chwili odwoływane. Dlatego każdy sukces bialskiego sportowca bardzo cieszy. Gratulujemy!

(AK)

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe