Biała Podlaska: Artystyczny sukces Zuzi 

  • 28.11.2020, 09:39
  • (pc)
Biała Podlaska: Artystyczny sukces Zuzi 
Kolejny sukces ma na koncie podopieczna Pracowni Grafiki Komputerowej "Piksel", działającej w Bialskim Centrum Kultury. Zuzanna Rudzka znalazła się w gronie laureatów "Pogodnego'' Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego on-line, który był organizowany przez Regionalny Ośrodek Kultury w Łomży.

Jury konkursu, składające się z artystów plastyków, nauczycieli Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Wojciecha Kossaka w Łomży, młodej bialczance przyznało wyróżnienie. Zuzia ma 10 lat i na co dzień rozwija swój talent pod okiem instruktorki Lilli Wielgan-Michaluk.

Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży w wieku 7-19 lat, uczniów szkół podstawowych oraz średnich. Jego tematyka obejmowała twórcze, wspólne spędzanie wolnego czasu oraz aktywności z rodziną i przyjaciółmi. Nagrodzone i zakwalifikowane do wystawy pokonkursowej prace znalazły się w folderze w formie elektronicznej, do zobaczenia pod linkiem www.rok.4lomza.pl/index.php?wiad=1158.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe