Gmina Konstantynów: Wyślij list Mikołajowi

  • 28.11.2020, 09:44
  • (pc)
Gmina Konstantynów: Wyślij list Mikołajowi
Gminne Centrum Kultury w Konstantynowie postanowiło zaangażować się w tym roku w pomoc św. Mikołajowi. Dlatego pracownicy placówki ustawili przed wejściem do GCK specjalną skrzynkę. 

- Co roku w okresie świąt Bożego Narodzenia, Mikołaj jest jedną z najbardziej zapracowanych osób na świecie. Aby zdjąć z niego trud poszukiwania listów z życzeniami z naszego terenu, pracownicy centrum kultury stworzyli specjalną Mikołajową Skrzynkę Pocztową - przekazują organizatorzy akcji. Każdy może wrzucić do niej list skierowany do świętego. 

Skrzynka znajduje się przed budynkiem centrum. Wrzucając do niej list, placówka zapewnia terminowe i pewne dostarczenie listu prosto do św. Mikołaja. O spełnieniu zawartych w listach życzeń decyduje sam Mikołaj, który oceni, czy dziecko było grzeczne. Święty Mikotaj prosi, aby na kopercie podany był adres dziecka i wrzucony do koperty znaczek pocztowy, dzięki ternu Mikołaj będzie mógł odpowiedzieć dziecku na list. Grzeczne dzieci na pewno zostaną nagrodzone!

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Edyta
Edyta 28.11.2020, 21:05
Super pomysł 👍💓

Pozostałe