Sarnaki: Już jest nowa wiata i siłownia zewnętrzna

  • 29.11.2020, 10:31
  • (jg)
Sarnaki: Już jest nowa wiata i siłownia zewnętrzna
Zakończono i oddano do użytku kolejne inwestycje w gminie, które uzyskały dotacje w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2020.

Przypominamy, że do tej gminy trafiło aż 50 tys. zł w ramach MIAS, co pozwoliło na realizację 5 pomysłów mieszkańców poszczególnych sołectw. Sołectwo Chlebczyn wzbogaciło się o nową wiatę i wyposażenie świetlicy a sołectwo Grzybów o siłownię zewnętrzną przy świetlicy wiejskiej.

- Dziękuję wszystkim mieszkańcom Chlebczyna za pomoc przy budowie wiaty - napisał na swoim profilu w mediach społecznościowych wójt Grzegorz Arasymowicz.

(jg)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe