Region: Mikołajkowa galeria

  • 30.11.2020, 08:22
  • (pc)
Region: Mikołajkowa galeria
Jeśli masz w domu zdjęcie ze świętym Mikołajem, to dobrze trafiłeś. Radzyński Ośrodek Kultury zachęca do przesyłania takich właśnie fotografii, by stworzyć "mikołajkową galerię".

Niezależnie gdzie mieszkasz, możesz bowiem pomóc stworzyć „mikołajkową galerię”. Radzyński Ośrodek Kultury zachęca do przesyłania swoich zdjęć z Mikołajem na adres [email protected]

- Przygotujemy z nich wspaniałą galerię i 6 grudnia o godz. 12.00 opublikujemy na kanale YouTube Telewizji Radzyń. Na fotografie czekamy do 4 grudnia - przekazuje Robert Mazurek, dyrektor ROK.

W mailu - w miarę możliwości - oprócz zdjęcia organizatorzy proszą o informacje, kiedy i gdzie zostało wykonane oraz kto jest na fotografii. Ważne jest też, by w wiadomości była wzmianka o zgodzie na publikację.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe