Nowa partia w Białej Podlaskiej

  • 01.12.2020, 16:23
  • Joanna Danielewicz
Nowa partia w Białej Podlaskiej
W Białej Podlaskiej działalność rozpoczął nowy polityczny byt – Inicjatywa Polska Barbary Nowackiej. Jej działalności patronuje poseł Riad Haidar, a w zarządzie struktur regionalnych znaleźli się pracownicy bialskich spółek miejskich. – Będziemy chcieli znaleźć się w samorządzie – zapowiada poseł Haidar.

W ubiegłym tygodniu poseł Riad Haidar w obecności liderki iPL, Barbary Nowackiej i posła Dariusza Jońskiego, poinformował o powstaniu w Białej Podlaskiej struktur ugrupowania, które na scenie politycznej działa od dwóch lat i ma swoich przedstawicieli w parlamencie, działając w ramach Koalicji Obywatelskiej. Sam poseł przed ostatnimi wyborami do Sejmu zrezygnował z członkostwa w SLD i wystartował do parlamentu z listy Koalicji Obywatelskiej, jako lider w okręgu 7.

Nowa formacja
Teraz informuje o zacieśnieniu współpracy z jednym z członów KO, Inicjatywą Polską. – Dziś rozpoczyna tu działalność nowa formacja polityczna – Inicjatywa Polska. Wiemy doskonale jakie są oczekiwania naszych mieszkańców. Struktury lewicowe w mieście przestały istnieć i w ogóle ich nie widać. Stąd jesteśmy tutaj i chcemy, by nasza obecność w tym mieście została zaznaczona – poinformował Riad Haidar podczas konferencji prasowej, w środę, 25 listopada. – Chcemy być blisko człowieka i dla człowieka. Cel jest jeden, budowa mocnych struktur, które będą dbać o wolność i demokrację.

Poseł zapewnia, że każdy kto podziela idee ruchu, znajdzie w nim miejsce. – Jeśli chcą tego koledzy z SLD, zapraszam serdecznie, tak samo członków PO i innych formacji – mówi poseł Haidar i dodaje. – Żeby wdrażać nasze cele musimy być blisko ludzkich spraw, musimy być w samorządzie. Mogę powiedzieć, że na pewno będziemy do samorządu startować – dodaje poseł. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 1 grudnia

Joanna Danielewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
czyt
czyt 04.12.2020, 19:54
A co z MIR-em. Borba za miru - wstydu nie mają
suwerenność
suwerenność 02.12.2020, 20:18
lewactwo wraca ?
Farbiarz
Farbiarz 01.12.2020, 21:17
Ernest Jaroszek - ta informacja wystarczy.
gaz pieprzowy
gaz pieprzowy 01.12.2020, 19:25
KOmpromitująca POrażka.
Prezesiodpaczkow
Prezesiodpaczkow 01.12.2020, 17:50
Specjaliści od pączków ? To są te struktury ?

Pozostałe