piątek, 29 marca 2024 01:37

Jurand nie miał szans [GALERIA]

Piłkarze ręczni AZS AWF Biała Podlaska odnieśli piąte zwycięstwo w pierwszej lidze w obecnym sezonie. We własnej hali nie dali żadnych szans rywalom z Juranda Ciechanów.

Autor: Adam Trochimiuk

AZS AWF Biała Podlaska – Jurand Ciechanów 44:28 (23:12)

AZS AWF: Adamiuk, Ostrowski, Niedzielski – Ziółkowski 13, Polok 7, Maksymczuk 5, Bekisz 4, Łazarczyk 4, Stefaniec 4, Kandora 3, Niedzielenko 3, Mazur 1, Dorofiejew, Kozycz.

Pierwszą bramkę w meczu zdobył w 2 minucie Łukasz Kandora, poprawił Bartosz Ziółkowski i było 2:0. Przyjezdni odgryźli się trafieniem Marcina Smolarka, a w 7 minucie był jeszcze remis 3:3. Ale potem zaczął się już odjazd gospodarzy, którzy w 17 minucie prowadzili 12:3. Świetnie bronił Łukasz Adamiuk, a aż 13 bramek do przerwy zdobył Ziółkowski.

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia.

Powiązane galerie zdjęć:

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Autor komentarza: ZakrześTreść komentarza: Najlepsza akademia w regionie jest w Radzyniu.Data dodania komentarza: 28.03.2024, 13:55Źródło komentarza: Szymański i spółka wywalczyli finały MEAutor komentarza: PrzeKoTreść komentarza: Marszałek wspiera tych którzy się do niego zwracają z prośbą o wsparcie :) Na stadion już dał 10 mln. Da na imprezy masowe pod warunkiem, że ktoś wytrzeźwieje po bankiecie na loży vipów i napisze wniosek. Z tym może być jednak problem jak z tą prośbą o wsparcie.Data dodania komentarza: 28.03.2024, 13:54Źródło komentarza: Marszałek obiecał pieniądze, trzeba złożyć wniosekAutor komentarza: Ksiądz IgnacyTreść komentarza: Most powinien być nazwany imieniem wielkiego Polaka. Jednym z takich jest Świętej Pamięci Pan Generał Wojciech Jaruzelski .Data dodania komentarza: 28.03.2024, 12:30Źródło komentarza: Dwóch kandydatów na patrona mostu na KrznieAutor komentarza: kibic PodlasiaTreść komentarza: Szkoda, że marszałek na stałe nie wspiera Podlasia, tak jak słabsze od bialskiej drużyny piłkarskie. No ale w Białej rządzą jego polityczni wrogowie.Data dodania komentarza: 28.03.2024, 12:20Źródło komentarza: Marszałek obiecał pieniądze, trzeba złożyć wniosekAutor komentarza: bialszczaninTreść komentarza: To pytanie do rektora Nitychoruka, który zaraz po śmierci Bergiera doprowadził do wycofania drużyny - wizytówki uczelni z rozgrywek ligowych.Data dodania komentarza: 28.03.2024, 12:12Źródło komentarza: Poznały rywalki