Region: Starostwo zamknięte, paulini na kwarantannie

  • 08.12.2020, 13:10
  • Anna Chodyka
Region: Starostwo zamknięte, paulini na kwarantannie
W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej, przebywają 142 osoby zakażone Covid-19, w tym 10 osób wymaga wspomagania oddechowego respiratorem. W obszarze znajduje się 181 łóżek „zakaźnych”. Starostwo Powiatowe w Parczewie, zostało zamknięte ze względu na wzrastającą liczbę zakażeń u pracowników, otwarte ponownie będzie prawdopodobnie 14 grudnia. Z kolei paulini z Leśnej Podlaskiej 9 grudnia kończą kwarantannę i planują wznowić działalność duszpasterską oraz otworzyć sanktuarium.

Jak informuje rzecznik Magdalena Us, w obszarze Covid-19 Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej hospitalizowane są 142 osoby z wynikiem pozytywnym testów na Covid-19. W obszarze znajduje się 181 łóżek. Dziesięć osób wymaga wspomagania oddechowego respiratorem. W izolatorium przebywa 4 pacjentów.

Wzrost w starostwie
Wicestarosta Artur Jaszczuk wydał komunikat, w związku ze wzrastającą liczbą zakażeń koronawirusem, wśród pracowników Starostwa Powiatowego w Parczewie.  - Starostwo Powiatowe w Parczewie do 7 grudnia pozostaje zamknięte dla obsługi interesantów. Zarówno w siedzibie przy ul. Warszawskiej 24, jak i przy ul. Wojska Polskiego 21 (Wydział Geodezji, Kartografii, Katastru i Gospodarki Nieruchomościami). Obsługa interesantów zostanie przywrócona od 14 grudnia. Osoby zapisane w Wydziale Komunikacji do obsługi w dniach 3-11 grudnia, przepisuje się do obsługi od dnia 14 grudnia. Wszystkie osoby zapisane prosi się o kontakt telefoniczny celem potwierdzenia nowego zapisu pod nr tel. 83 355 15 75. W zakresie świadczonych usług przez Starostwo Powiatowe w Parczewie, rekomendujemy składanie dokumentów przez platformę e-PUAP oraz za pomocą poczty tradycyjnej lub poprzez umieszczanie dokumentów w skrzynce podawczej umieszczonej przy wejściu do siedziby urzędu przy ul. Warszawskiej 24 – czytamy w komunikacie. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 8 grudnia

Anna Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe