Kodeń: Kto jest winny pożaru?

  • 08.12.2020, 15:18
  • Paulina Chodyka-Łukaszuk
Kodeń: Kto jest winny pożaru?
Prokuratura tuż po zakończeniu akcji gaśniczej w Domu Pielgrzyma wszczęła śledztwo w sprawie pożaru. Nadal nie wiadomo jednak, co było jego przyczyną. 

Przypomnijmy, że do pożaru Domu Pielgrzyma w Kodniu doszło w nocy z 11 na 12 listopada. Spłonęła spora górna część budynku oraz niemal cały dach. Wstępnie straty oszacowano na milion złotych. Do tej pory nie jest jednak znana przyczyna pożaru.

Po zakończeniu akcji gaśniczej pracę na miejscu zdarzenia rozpoczęli policjanci, którzy wykonali szczegółowe oględziny i przesłuchali świadków. Z kolei Prokuratura Rejonowa w Białej Podlaskiej już 13 listopada wszczęła śledztwo w sprawie ustalenia przyczyny pożaru. Jak informuje prokurator rejonowy Edyta Winiarek, postępowanie prowadzone jest w kierunku spowodowania pożaru, „który zagraża życiu lub zdrowiu wielu osób albo mieniu w wielkich rozmiarach”. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia, z 8 grudnia

Paulina Chodyka-Łukaszuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe