Gmina Sosnówka: GOK ma nowy sprzęt

  • 10.12.2020, 13:47
  • Justyna Lesiuk-Klujewska
Gmina Sosnówka: GOK ma nowy sprzęt GOK Sosnówka
Nowoczesny sprzęt i umeblowanie. Tak dziś wygląda GOK w Sosnówce. A wszystko dzięki dofinansowaniu w kwocie 25 000 zł, które otrzymał jako jedna z 147 placówek na 763 wnioski z całej Polski. Zakupione wyposażenie uatrakcyjniło ofertę GOK-u. 

Gminny Ośrodek Kultury w Sosnówce otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Środki wypłacono w ramach programu „Infrastruktura domów kultury”, na realizację zadania pn. „Zakup niezbędnego wyposażenia na potrzeby prowadzenia edukacji kulturalnej Gminnego Ośrodka Kultury w Sosnówce”. Całkowity koszt zadania wyniósł 39 400 zł, z czego 25 000 zł to dofinansowanie ze środków MKiDN pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Otrzymane środki zostały przeznaczone na zakup i montaż niezbędnego wyposażenia na potrzeby prowadzenia edukacji kulturalnej i poprawy funkcjonalności ośrodka kultury.

– Dzięki dofinansowaniu zakupiliśmy zestaw multimedialny: ekran, projektor, cyfrowy aparat fotograficzny z akcesoriami, telewizor, dysk zewnętrzny), zestaw nagłośnieniowo-oświetleniowy: mikrofony bezprzewodowe i pojemnościowe, statywy mikrofonowe, kolumny ścienne, mikser cyfrowy w zestawie z tabletem i opakowaniem transportowym, listwy oświetleniowe oraz zestaw mebli i wyposażenia wnętrz: szafa biurowa, krzesła cateringowe składane, rolety – opowiada dyrektor placówki Jolanta Mikulska

Justyna Lesiuk-Klujewska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe