Powiat bialski: Wypadek na trasie Ossówka-Janów Podlaski

  • 10.12.2020, 17:58
  • red.
Powiat bialski: Wypadek na trasie Ossówka-Janów Podlaski Autopomcni.pl
Do wypadku doszło ok. godz. 17:00 na drodze powiatowej pomiędzy Janowem Podlaskim a Ossówką. Ruch odbywa się w tym miejscu wahadłowo. To nie pierwszy dziś wypadek w naszym regionie, wcześniej doszło do kilku zderzeń na terenie Białej Podlaskiej, a drodze krajowej nr 2 samochód wypadł z drogi. Przyczyną są trudne warunki panujące na drogach i wyjątkowo śliska nawierzchnia. Pamiętajmy, by zachować szczególną ostrożność.

Do wypadku doszło ok. godz. 17:00 na drodze powiatowej pomiędzy Janowem Podlaskim a Ossówką. Ruch odbywa się w tym miejscu wahadłowo. Na miejscu pracują: pogotowie ratunkowe, straż pożarna oraz policja.

 To nie pierwszy dziś wypadek w naszym regionie, wcześniej doszło do kilku zderzeń na terenie Białej Podlaskiej m.in. na ulicy Sitnickiej, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe, rano na ul. Warszawskiej z kolei na trenie miasta doszło do zderzenia wozu strażackiego z samochodem osobowym, a na drodze krajowej nr 2 samochód wypadł z drogi. Przyczyną są trudne warunki panujące na drogach i wyjątkowo śliska nawierzchnia. Pamiętajmy, by zachować szczególną ostrożność.

 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe