Biała Podlaska: Lodowiska będą otwarte

  • 12.12.2020, 08:20
  • (pc)
Biała Podlaska: Lodowiska będą otwarte
Mieszkańcy Białej Podlaskiej będą mogli skorzystać w tym sezonie z zimowej atrakcji. Już dziś rusza pierwsze z dwóch lodowisk w Białej Podlaskiej, to przy Szkole Podstawowej nr 9. Trzy dni później otwarta będzie ślizgawka przy ZSO nr 2 przy ul. Leszczynowej. Lodowiska będą funkcjonowały jednak z dodatkowymi obostrzeniami sanitarnymi.

Mieszkańcy Białej Podlaskiej będą mogli skorzystać w tym sezonie z zimowej atrakcji. Już dziś, 12 grudnia, rusza pierwsze z dwóch lodowisk w Białej Podlaskiej, to przy Szkole Podstawowej nr 9 (ul. Zygmunta Augusta 2). Trzy dni później, 15 grudnia, otwarta zostanie ślizgawka przy ZSO nr 2 przy ul. Leszczynowej 16. Ze względu na epidemię koronawirusa lodowiska będą funkcjonowały według zasad ściśle określonych przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Białej Podlaskiej. W załącznikach znajdziecie wszystkie obostrzenia.

 

(pc)

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dorian Tomczyk
Dorian Tomczyk 14.01.2021, 18:14
Witam proszę otworzyć lodowiska, absolwent awf biała podlaska
Czytelnik
Czytelnik 12.12.2020, 22:02
Witam. Czy Pan Prezydent miasta nie wie czy nie słucha. Lodowiska można otworzyć tylko w celu jazdy doszkalajacej lub do zawodów sportowych. A iluminacje są niepotrzebne. Ile jest ciemnych przejść dla pieszych czy nieczynnych lamp. Tym się trzeba zająć. Wyjść z ciepłego gabinetu i przejechać się ulicami miasta.
Bober
Bober 14.12.2020, 11:54
Nie po to dbam o zęby żeby zapuszczać się ulicami miasta. A lodowisko jest potrzebne żeby parę banieczek spuścić do kanalizacji.

Pozostałe