Łosice: Wsparto strażaków

  • 13.12.2020, 16:53
  • (jg)
Łosice: Wsparto strażaków Paweł Bahniuk
Mazowiecki Urząd Wojewódzki z zasobów Agencji Rezerw Materiałowych przekazał łosickim strażakom kolejną transzę środków ochrony indywidualnej.

Maseczki, maski, płyny dezynfekujące, gogle, przyłbice rękawiczki, fartuchy i ochraniacze na buty oraz czepki trafiły do KPPSP i jednostek OSP z powiatu wyznaczonych do walki z koronawirusem.

Dystrybucją zajął się p.o. komendanta powiatowego PSP w Łosicach st. bryg. Mariusz Popławski, który przekazał artykuły prezesowi Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Łosicach dh Romualdowi Jóźwiaczukowi.

(jg)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe