Biała Podlaska: 13-latek zniszczył kilkanaście samochodów. Bez powodu

  • 17.12.2020, 09:25
  • red.
Biała Podlaska: 13-latek zniszczył kilkanaście samochodów. Bez powodu KMP w Białej Podlaskiej
13-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej porysował kilkanaście samochodów na terenie miasta. Straty oszacowano łącznie na ponad 23 tysiące złotych. Chłopak przyznał policji, że zrobił to bez żadnego powodu.

Sąd rodzinny zajmie się sprawą 13-letniego mieszkańca Białej Podlaskiej. Odpowie on za zniszczenie kilkunastu samochodów na terenie miasta. Do zdarzenia doszło pod koniec lipca bieżącego roku w Białej Podlaskiej. Nieznany sprawca zarysował wówczas ostrym narzędziem karoserię kilkunastu zaparkowanych aut. Wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonych na kwotę ponad 23 tysięcy złotych.

Sprawą zajęli się policjanci zwalczający przestępczość przeciwko mieniu bialskiej komendy. Funkcjonariusze ustalili, że udział w zdarzeniu może mieć 13-letni obecnie mieszkaniec miasta. W trakcie rozmowy z policjantami chłopak przyznał się do zniszczenia osobówek dodając, że zrobił to bez żadnego powodu. Sprawą nastoletniego wandala zajmie się sąd rodzinny.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe