Terespol: Festiwalu nie będzie

  • 23.12.2020, 14:36
  • Paulina Chodyka-Łukaszuk
Terespol: Festiwalu nie będzie
Nie odbędzie się tradycyjny Międzynarodowy Festiwal Kolęd Wschodniosłowiańskich. Taką decyzję, w związku z sytuacją epidemiczną, podjęli organizatorzy.

Przypomnijmy, że w styczniu miała odbyć się już 26. edycja festiwalu.

- W związku z panującą sytuacją epidemiczną w kraju i na świecie i w trosce o bezpieczeństwo uczestników Międzynarodowego Festiwalu Kolęd Wschodniosłowiańskich z żalem informujemy, iż podjęliśmy decyzję o odwołaniu kolejnej edycji naszego festiwalu planowanej na 30-31 stycznia 2021 roku - informuje, ks. Jarosław Szczur, prezes zarządu Fundacji Dialog Narodów, która jest jednym z organizatorów wydarzenia. Za organizację odpowiadają też Miejski Ośrodek Kultury w Terespolu, Prawosławna Diecezja Lubelsko-Chełmska oraz Nadbużańskie Centrum Kultury Prawosławnej.

Wschodniosłowiańskie kolędowanie to wspaniałe artystyczne spotkanie, integrujące wielokulturowo i wielopokoleniowo, organizatorzy liczą, że uda im się zorganizować festiwal w 2022 roku. Zachęcają również do zapoznania się z bogatym archiwum festiwalu na stronie internetowej www.mfkw.pl.

Paulina Chodyka-Łukaszuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe