Walczyli w Grand Prix Parczewa

  • 23.12.2020, 15:05
  • (AK)
Walczyli w Grand Prix Parczewa MOSiR Parczew
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Parczewie był organizatorem I Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego o Grand Prix Parczewa.

Cały cykl składa się z czterech indywidualnych turniejów, z czego do ogólnej klasyfikacji Grand Prix zaliczone zostaną po trzy najlepsze wyniki. Do rywalizacji w pierwszym turnieju w sali MOSiR przystąpiło 25 zawodników, organizatorzy rozstawili w pierwszej rundzie turnieju sześciu zawodników. Turniej stał na wysokim poziomie, a w jego pierwszej fazie obyło się bez niespodzianek. Rywalizacja na dobre zaczęła się w półfinałach, w nich ubiegłoroczny mistrz całego Grand Prix, Norbert Mazurkiewicz z Łęcznej, uległ 1:3 w setach Maciejowi Adamiakowi ze Skórca koło Siedlec, a Kamil Zakrzewski, również ze Skórca, pokonał 3:0 Zbigniewa Dudę z Zaniówki. W wielkim finale imprezy Maciej Adamiak wygrał z Kamilem Zakrzewskim 3:0. W rywalizacji o miejsca 2-4 Mazurkiewicz ograł 3:2 Andrzeja Szota z Białej Podlaskiej, by w walce o drugie miejsce ulec 0:3 Zakrzewskiemu.

Kolejność w turnieju: 1. Maciej Adamiak (Skórzec), 2. Kamil Zakrzewski (Skórzec), 3. Norbert Mazurkiewicz (Łęczna), 4. Andrzej Szot (Biała Podlaska), 5. Zbigniew Burdzicki (Biała Podlaska), 6. Zbigniew Duda (Zaniówka), 7-8. Grzegorz Wołowik (Rudno) i Piotr Rola (Paszenki), 9-12. Zbigniew Sikora (Kolano), Jarosław Makaruk (Sulejówek), Adam Kaczor (Parczew), Grzegorz Sajnaj (Ludwin), 13.16. Wiesław Waniowski (Parczew), Jan Sobechowicz (Łomazy), Dariusz Abramowicz (Kolano), Jarosław Stankiewicz (Biała Podlaska), 17-24: Tomasz Niczyporuk (Kolano), Kamila Perkóć (Skórzec), Mirosław Korpysz (Paszenki), Mirosław Olszewski (Parczew), Marcin Czornak (Kolano), Jan Juśkiewicz (Parczew), Krzysztof Kopiś (Parczew),  25. Grzegorz Kazanowski (Parczew) i Roman  Niechwedowicz (Miłków).

(AK)

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe